Zespół BNI

BNI to nie tylko biznes, rekomendacje, procesy, ale przede wszystkim ludzie z pasją

Zarządzaj Regionem BNI

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat franczyzy - wypełnij formularz.

Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nazwę firmy
Wpisz adres e-mail
Wpisz numer telefonu SOS
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz, że nie jesteś robotem
Zaznacz zgodę
Zaznacz zgodę

rozwiń formularz

Zespół BNI

Liderzy

Przemysław Młodzianowski

Dyrektor ds. Franczyz

Przemysław jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu strukturami rozproszonymi. Specjalista dziedziny finansów, bankowości i ubezpieczeń, oraz funkcjonowania Polskich sieci franczyzowych z tych obszarów. Manager z duszą przedsiębiorcy. Przemysław przez ostatnie kilkanaście lat związany był z rynkiem finansowym, gdzie zajmował się rozwojem struktury, opracowywaniem strategii biznesowych dla departamentu, organizacją budżetów, odpowiadał za KPI spółki. Z sukcesami zarządzał prawie 200 osobowym zespołem, wielopoziomową strukturą, multiproduktowym kanałem sprzedaży. W ciągu ostatnich 3 lat odebrał liczne nagrody i wyróżnienia dla najefektywniejszego Dyrektora wśród struktur makroregionalnych Banku.
W BNI Polska Przemysław od 3 lat zajmuje się rozwojem franczyzy BNI, począwszy od rekrutacji poprzez wspieranie franczyzobiorców.

Liderzy

Ryszard Chmura

Prezes Zarządu, Dyrektor Narodowy BNI Polska

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku ekonomia, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Z BNI związany od 2009 roku, kiedy dołączył do organizacji jako Członek. W oparciu o rekomendacje rozwinął swój biznes w ciągu 5 lat od 1 do 150 pracowników. Zarządzał 10-cioma dynamicznie rozwijającymi się spółkami marketingowymi, wchodzącymi w skład firmy PromoHolding, które co roku generowały kilkanaście milionów złotych  przychodu.Od 2014 roku jest Prezesem Zarządu BNI Polska, a w momencie obejmowania stanowiska był najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie. Ryszard jest pierwszą osobą w Polsce, która uzyskała certyfikat CEF (Certifed Franchise Executive). Obecnie zarządza organizacją obecną w 27 miastach w Polsce, zrzeszającą blisko 2500 przedsiębiorców, które do listopada 2019 roku wygenerowały 469 mln zł netto dodatkowego przychodu z rekomendacji.W życiu i biznesie kieruje się mottem “Sukces można zaplanować”.

Liderzy

Mateusz Bacański

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Narodowy BNI Polska

Mateusz od 2013 roku jest Dyrektorem Narodowym BNI Polska - największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych. Doradza ponad 2000 firmom w Polsce, które dzięki zleceniom z rekomendacji wygenerowały w 2016 roku 146 mln zł.
Z biznesem związał się 8 lat temu, kiedy wraz z przyjacielem założyli drukarnię offsetową. Wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe, zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych.
Aktywnie uczestniczy również w życiu młodych przedsiębiorców. W roli prelegenta występuje na licznych spotkaniach biznesowych m.in Festiwal BOSS, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czy Konferencja dla Młodych Przedsiębiorców.