Spotkanie Grupy BNI online – na czym polega i jak się przygotować?

Po wdrożeniu narzędzi internetowych dla Członków BNI, jak aplikacja mobilna BNI Connect czy platforma e-learningowa BNI University, przyszedł czas na kolejne - BNI online, czyli platformę do wirtualnych spotkań. Sprawdź, czym jest BNI online i jak wykorzystać to narzędzie do rozwoju swojego biznesu.

Jak rozwinęło się BNI w 2019 roku?

Kolejny rok działalności BNI powoli mija. Jako organizacja rozwijamy się coraz dynamiczniej, jesteśmy coraz silniejsi. Możemy więc śmiało powiedzieć, że hasło przewodnie BNI “Changing The Way The World Does Business – Zmieniamy to, jak świat robi biznes” nabiera w naszym kraju coraz większego znaczenia.

Podsumowanie 2018 roku w BNI Polska

Mija kolejny rok działalności BNI w Polsce. To dobry czas na podsumowanie 2018 roku w naszej organizacji. 2018 rok w BNI Polska zakończyliśmy z wynikiem 446 milionów złotych netto dodatkowych zleceń z 86 193 rekomendacji BNI. Co wydarzyło się w BNI Polska w ubiegłym roku? 

11 powodów, dlaczego franczyza BNI to dobry sposób na własny biznes

Jak wynika z raportów Polskiej Organizacji Franczyzodawców, liczba firm rozwijających się poprzez model franczyzowy z roku na rok wzrasta. Polska Organizacja Franczyzodawców podaje, że polski rynek franczyzowy wzrósł w ciągu ostatnich 13 lat z 50 do ponad 900 firm. BNI, poprzez model franczyzowy rozwija się już w ponad 70 krajach. Sprawdź, dlaczego BNI to dobry model franczyzowy.

TOP 4 Regiony, w których BNI Polska szuka franczyzobiorców

BNI jest nowością na polskim rynku franczyzowym, ale na świecie z powodzeniem model ten wdrażany jest od 1993 roku i funkcjonuje w 72 krajach (zrzeszając ponad 220 000 przedsiębiorców). Obecnie BNI bardzo mocno rozwija swoje struktury w Polsce, gdzie aktywnie w organizacji działa już 2 000 przedsiębiorców z całego kraju, a liczba ta stale rośnie. W tym momencie umożliwiamy objęciem franczyzy BNI m.in. region rzeszowski oraz Trójmiasto. Jesteśmy też otwarci na współpracę w innych regionach.

7 cech idealnego franczyzobiorcy. Kogo szukamy?

Umiejętności biznesowe, cechy lidera i doświadczenie w zarządzaniu zespołem - tak rysuje się profil idealnego franczyzobiorcy BNI, który powinien posiadać cechy powiązane ściśle ze strategią naszej firmy i jej wartościami. Sprawdź, jakimi umiejętnościami powinien się jeszcze cechować franczyzobiorca BNI.