Podsumowanie 2018 roku w BNI Polska

Mija kolejny rok działalności BNI w Polsce. To dobry czas na podsumowanie 2018 roku w naszej organizacji. 2018 rok w BNI Polska zakończyliśmy z wynikiem 446 milionów złotych netto dodatkowych zleceń z 86 193 rekomendacji BNI. Co wydarzyło się w BNI Polska w ubiegłym roku? 

11 powodów, dlaczego franczyza BNI to dobry sposób na własny biznes

Jak wynika z raportów Polskiej Organizacji Franczyzodawców, liczba firm rozwijających się poprzez model franczyzowy z roku na rok wzrasta. Polska Organizacja Franczyzodawców podaje, że polski rynek franczyzowy wzrósł w ciągu ostatnich 13 lat z 50 do ponad 900 firm. BNI, poprzez model franczyzowy rozwija się już w ponad 70 krajach. Sprawdź, dlaczego BNI to dobry model franczyzowy.

TOP 4 Regiony, w których BNI Polska szuka franczyzobiorców

BNI jest nowością na polskim rynku franczyzowym, ale na świecie z powodzeniem model ten wdrażany jest od 1993 roku i funkcjonuje w 72 krajach (zrzeszając ponad 220 000 przedsiębiorców). Obecnie BNI bardzo mocno rozwija swoje struktury w Polsce, gdzie aktywnie w organizacji działa już 2 000 przedsiębiorców z całego kraju, a liczba ta stale rośnie. W tym momencie umożliwiamy objęciem franczyzy BNI m.in. region rzeszowski oraz Trójmiasto. Jesteśmy też otwarci na współpracę w innych regionach.

7 cech idealnego franczyzobiorcy. Kogo szukamy?

Umiejętności biznesowe, cechy lidera i doświadczenie w zarządzaniu zespołem - tak rysuje się profil idealnego franczyzobiorcy BNI, który powinien posiadać cechy powiązane ściśle ze strategią naszej firmy i jej wartościami. Sprawdź, jakimi umiejętnościami powinien się jeszcze cechować franczyzobiorca BNI.