Y.P. Lai poprowadził cykl szkoleń dla 150 członków i dyrektorów BNI

Jeden z najlepszych trenerów BNI na świecie – Y.P. Lai, w dniach 9-12 kwietnia w Warszawie,  poprowadził cykl intensywnych szkoleń dedykowanych Dyrektorom Obszaru, Dyrektorom Regionalnym, Dyrektorom Asystującym, liderom i członkom BNI.

Podczas szkoleń Y.P. Lai przekazał dyrektorom praktyczną wiedzę dotyczącą budowania silnych, dużych i efektywnych Grup Platynowych czyli takich, do których należy ponad 50 przedsiębiorców. Podzielił się również swoim doświadczeniem i udzielił szeregu wskazówek dotyczących zarządzania grupami i regionami BNI.

Wspólnie z nami, swoją wiedzę pogłębiali dyrektorzy BNI z całego świata, m.in.: z Litwy, Estonii, Kenii, Szwecji czy Rosji. Szkolenia były więc  nie tylko okazją do nauki, ale także networkingu i odbycia spotkań 1 na 1 z przedsiębiorcami z rożnych zakątków globu, którzy odwiedzili Polskę.

„Czułem się wspaniale, gdy po szkoleniu członkowie podchodzili do mnie mówiąc, że nie zdawali sobie sprawy, jak proste jest BNI i jak łatwo jest wprowadzić w życie to, czego się nauczyli” – powiedział na zakończenie szkoleń dla dyrektorów i członków BNI Y.P. Lai. To jeden z najlepszych trenerów BNI na świecie oraz Dyrektor Narodowy BNI Tajlandia, BNI Wietnam, BNI Korea i BNI Filipiny. Od 2002 roku wspiera przedsiębiorców w rozwijaniu firm przez rekomendacje oraz uczy ich, jak budować długotrwałe i znaczące relacje biznesowe.