Największa konferencja dla organizacji franczyzowych na świecie – IFA 2018

Ponad 4000 uczestników z całego świata wzięło razem z nami udział w IFA 2018, czyli największej i najpopularniejszej konferencji dla organizacji franczyzowych, która w tym roku, w dniach 10-13 lutego, odbywała się w USA. BNI Polska reprezentowali Dyrektor Narodowy BNI Polska Ryszard Chmura wraz z Dyrektorem ds. Franczyz Przemysławem Młodzianowskim.

Wydarzenie to co roku gromadzi przedsiębiorców ze wszystkich kontynentów, którzy chcą uczyć się od wiodących ekspertów z branży i rozwijać swój biznes. Ze względu na to, że BNI rozwija się w modelu franczyzowym, w konferencji wzięli udział Dyrektorzy BNI z kilkudziesięciu krajów. Tym samym nasza organizacja była jedną z najliczniej reprezentowanych firm, obok przedstawicieli marek znanych na całym świecie, jak: Subway czy McDonald’s.

Ważnym dla nas momentem było odebranie przez Dyrektora Narodowego BNI Polska Ryszarda Chmurę certyfikatu CFE (Certifed Franchise Executive). Certyfikat ten otrzymują osoby kończące zaawansowany kurs na temat zarządzania siecią franczyzową, prowadzony przez organizację IFA (International Franchise Association) w USA. Ryszard Chmura jest pierwszą osobą w Polsce, która uzyskała ten certyfikat. 

 

 

Udział w IFA 2018 był szansą na podzielenie się swoimi historiami, doświadczeniami i dobrymi praktykami, a także nawiązaniem kontaktu z innymi przedsiębiorcami, którzy rozwijają firmy w modelu franczyzowym. Cieszymy się na myśl o kolejnych konferencjach i szkoleniach, w których w tym roku weźmiemy udział, by następnie zdobytą wiedzę przekazywać członkom BNI. Wszystko po to, by zmieniać sposób, w jaki w naszym kraju robi się biznes i rozwijać umiejętności biznesowe polskich przedsiębiorców.