Konferencja BNI Growth Experts Academy 2017

Ponad 350 członków BNI z całej Polski, 4 wykłady poprowadzone przez międzynarodowych prelegentów, ponad 4 godziny networkingu, wymiana wiedzy i dobrych praktyk.

 

Konferencja Growth Experts Academy 2017, największe wydarzenie biznesowe organizowane dla Członków BNI w Polsce, już za nami. Udział w konferencji to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także poznania przedsiębiorców z całego kraju, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znajomości.

Podczas konferencji mieliśmy możliwość wysłuchania wykładów poprowadzonych przez: Phila Berga, Michaela Mayera, Terry’ego Hamilla i Yasha Vasanta – liderów BNI, praktyków biznesu, którzy rozwijają organizację w Indiach, Wielkiej Brytanii i
Irlandii, Niemczech i Austrii oraz w Portugalii.

Konferencję otworzyli Dyrektorzy Narodowi BNI – Ryszard Chmura i Mateusz Bacański, którzy podsumowali minione 12 miesięcy w organizacji oraz opowiedzieli o planach rozwoju i celach na najbliższy czas. Liczby mówią same za siebie. To był owocny rok, w ciągu którego Członkowie BNI przekazali sobie 74 746 rekomendacji wartych 232 190 807 zł netto. Członkom BNI życzymy kolejnych sukcesów i jeszcze lepszego kolejnego roku w BNI Polska.