Szkolenia z Dyrektorem Zarządzającym Regionu Pune East w BNI Indie Bharatem Dagą

Sierpień upłynie w BNI pod znakiem pogłębiania wiedzy na temat rekomendacji, rozwoju regionów i grup. To wszystko za sprawą niezwykłego szkoleniowca – Bharata Dagi, który jest Dyrektorem Zarządzającym Regionu Pune East w BNI Indie oraz Trenerem Narodowym BNI. Bharat Daga, w dniach 22-24.08 w Krakowie, poprowadzi szereg szkoleń dedykowanych wszystkim członkom, dyrektorom oraz ambasadorom BNI, którzy chcą jeszcze aktywniej działać w biznesie. 

Bharat Daga, podczas kilkudniowego szkolenia będzie dzielił się swoim doświadczeniem oraz udzielał praktycznych porad dotyczących wykorzystywania systemu BNI do rozwoju firmy. W szkoleniu dla Członków „L.E.A.P. Learn, Evaluate, Action, Progress. Jak rozwijać swój biznes poprzez rekomendacje?” przekaże przedsiębiorcom wiedzę dotyczącą nie tylko rekomendacji, ale także sposobów na analizowanie sieci kontaktów, rozbudowywania jej, wyznaczania celów i wybierania narzędzi do ich realizacji. Warsztaty dla dyrektorów dotyczyć będą natomiast sposobów na wykorzystanie funkcji pełnionej w BNI do rozwoju firmy i siebie.

Bharat Daga jest Dyrektorem Zarządzającym Regionu Pune East w BNI Indie. Region ten został wyróżniony jako 2. na świecie spośród ponad 850 regionów podczas Międzynarodowej Konferencji BNI w 2017 roku. Bharat pełni funkcję Trenera Narodowego BNI w Indiach. Od 3 lat jest także członkiem prestiżowej Grupy Zadaniowej ds. Innowacji w zakresie innowacji wprowadzanych do BNI. Jego wykłady dotyczą zarówno budowania i rozwoju grup, jak i najlepszych sposobów na wykorzystanie systemu BNI do rozwijania firmy.