Webinar – Dni Otwarte Franczyzy BNI już 2 lutego 2021 roku

9.02.2021 r. o godz. 19:00 odbędą się Dni Otwarte Franczyzy BNI. Wydarzenie to przeznaczone jest dla przedsiębiorców, osób, które pragną rozwijać swój biznes i zarządzać jednym z regionów BNI w Kielcach, Włocławku, Inowrocławiu, Radomiu, Piotrkowie Trybunalskim, Opolu czy Elblągu.  

Dni otwarte Franczyzy BNI już 3 września

3.09.2020 r. o godz. 19:00 odbędą się Dni otwarte Franczyzy BNI. Wydarzenie to przeznaczone jest dla przedsiębiorców, osób, które pragną rozwijać swój biznes i zarządzać jednym z regionów BNI. 

Międzynarodowa Konferencja BNI 2019 odbędzie się w Warszawie!

W dniach 6 – 9 listopada 2019 odbędzie się Międzynarodowa Konferencja BNI, która  po raz pierwszy zostanie zorganizowana w Europie, w Warszawie. Członkowie i Dyrektorzy BNI z całego świata przyjadą do Polski, by zdobywać wiedzę na temat rozwoju biznesu przez rekomendacje i wymieniać się kontaktami.

Growth Experts Academy 2018

5 października 2018 r. w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się 4. edycja ogólnopolskiej konferencji Growth Experts Academy organizowanej przez BNI Polska.

Szkolenia z Dyrektorem Zarządzającym Regionu Pune East w BNI Indie Bharatem Dagą

Sierpień upłynie w BNI pod znakiem pogłębiania wiedzy na temat rekomendacji, rozwoju regionów i grup. To wszystko za sprawą niezwykłego szkoleniowca – Bharata Dagi – Dyrektora Zarządzającego Regionu Pune East oraz Trenera Narodowego BNI Indie, który w dniach 22-24.08 poprowadzi szereg szkoleń dedykowanych wszystkim członkom, dyrektorom oraz ambasadorom BNI, którzy chcą jeszcze aktywniej działać w biznesie.

Czym jest franczyza BNI? Wywiad z Mateuszem Bacańskim, Dyrektorem Narodowym BNI oraz Przemysławem Młodzianowskim, Dyrektorem ds. Franczyzy BNI

Jak BNI pomaga przedsiębiorcom w rozwoju biznesu? Dlaczego BNI to dobry pomysł również na własny biznes? Przemysław Młodzianowski, Dyrektor ds. Franczyzy BNI oraz Mateusz Bacański Dyrektor Narodowy BNI, w wywiadzie, opowiadają o modelu biznesowym, który od ponad 30 lat działa na wszystkich kontynentach niezależnie od sytuacji gospodarczej i politycznej danego kraju.