Profil
franczyzobiorcy

Poznaj umiejętności jakimi powinni wykazywać się franczyzobiorcy BNI

Zarządzaj Regionem BNI

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat franczyzy - wypełnij formularz.

Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nazwę firmy
Wpisz adres e-mail
Wpisz numer telefonu SOS
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz, że nie jesteś robotem
Zaznacz zgodę

rozwiń formularz

Franczyza BNI skierowana do osób z doświadczeniem w biznesie i osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu strukturami. Franczyzobiorcy BNI z pasją i zaangażowaniem pomagają lokalnym, przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i rozwijaniu ich firm. Działanie w imię wspólnego dobra, polecanie sobie rzetelnych partnerów biznesowych, dzielenie się sprawdzonymi rozwiązaniami i wiedzą, to cel, który przyświeca nie tylko Franczyzobiorcom, ale również członkom zrzeszonym w organizacji.

Maciej Świerczyński

Dyrektor Zarządzający, Region Kujawsko - Pomorski

„Dla mnie BNI to nie tylko praca, to styl życia i sposób myślenia. Dzięki tej organizacji mam możliwość każdego dnia rozwijać swoje kompetencje managerskie- wspieram i motywuję setki ludzi do pracy, której efekty w coraz większym stopniu widzimy na rynku lokalnym.

Franczyza BNI to przede wszystkim mnogość branż, a co za tym idzie ludzie, osobowości i ich życiowe historie. To wspólna praca, rozwijanie biznesów i generowanie zysków, ale także bliskie relacje, nie rzadko owocujące nawiązaniem długoletnich przyjaźni. Zespół ludzi, na których można polegać w każdej sytuacji – to dla mnie jedna z kluczowych wartości.

Koleją jest nauka - BNI jest jedyną tego typu organizacją, która daje tyle szkoleń. Regularnie mam okazję zdobywać wiedzę i wymieniać się doświadczeniami z przedsiębiorcami z Polski jak również z całego świata- uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach. Sieć kontaktów na całym świecie w dzisiejszych czasach to kluczowy element budujący przewagę konkurencyjną. Jednak najważniejsza dla mnie jest zasada Givers Gain, ponieważ dzięki niej mam możliwość każdego dnia stawać się lepszym człowiekiem i pomagać innym.”

Franczyzobiorcy BNI zajmują się rozmaitymi dziedzinami biznesu, posiadają różne umiejętności, styl pracy
i osobowość.

Jak mówi dr Ivan Misner, Założyciel BNI:
“Odnoszące sukcesy regiony BNI prowadzą zarówno przedsiębiorcy o umysłach analitycznych, ponieważ otaczają się osobami towarzyskimi i otwartymi, jak i osoby dynamiczne, które współpracują z osobami
o umysłach ścisłych. Franczyzobiorca BNI wie, w jaki sposób tworzyć zgrane zespoły ludzi, przy zachowaniu równowagi
w ich mocnych i słabych stronach.”

Jakich franczyzobiorców szukamy?

Posterimage

Szkolenia i jasno zarysowane procesy

BNI posiada jasno zarysowane procesy, które można zastosować na każdym etapie rozwoju regionu BNI - od prowadzenia cotygodniowych spotkań grup do organizowania Dni Gościa. Dyrektor Zarządzający BNI czyli franczyzobiorca to osoba łatwo nawiązująca relacje z innymi przedsiębiorcami , zorientowana na szczegóły i otaczająca się ludźmi, którzy także odznaczają się takimi umiejętnościami. Wie, że rozwój i sukces grup, regionu i organizacji jest ściśle związany z pracującymi w niej ludźmi. Dlatego też rekrutuje odpowiednie osoby do zespołu oraz umożliwia im rozwój poprzez zapewnienie odpowiednich narzędzi i szkoleń.

Kandydat na Franczyzobiorcę

1

Ma minimum kilkuletnie doświadczenie biznesowe lub w pracy w korporacji na stanowisku min. managerskim,

2

Posiada doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i projektami

3

Działa i mieszka w regionie franczyzy

4

Pragnie pogłębiać i doskonalić swoje umiejętności biznesowe.

5

Jest otwarty na dzielenie się doświadczeniem biznesowym i wiedzą z innymi.

6

Wie, jak wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji.

7

Posiada cechy lidera

Etapy rekrutacji franczyzobiorcy BNI

1

Przedstaw się

Wypełnij formularz na stronie http://franczyzabni.pl/
Przedstawiciel BNI skontaktuje się z Tobą, by porozmawiać o Tobie i Twoich celach. Jeżeli spełniasz nasz profil, zaprezentuje Ci BNI i przedstawi możliwości prowadzenia i rozwoju franczyzy BNI w wybranym przez Ciebie regionie.

2

Odwiedź wskazaną Grupę BNI i spotkaj z Dyrektorem ds. Franczyz BNI

Będziesz mieć możliwość odwiedzenia działającej grupy BNI. Zaobserwujesz jakie korzyści dla przedsiębiorców daje członkostwo BNI. Zobaczysz strukturę w grupie, a na spotkaniu z Dyrektorem ds. Franczyz BNI, po podpisaniu umowy poufności, otrzymasz pakiet informacji o franczyzie BNI.

3

Porozmawiaj
z Franczyzobiorcami BNI

Umożliwimy Ci nawiązanie kontaktu z aktualnymi Franczyzobiorcami BNI, w celu zebrania ważnych dla Ciebie informacji, których potrzebujesz, by zdecydować się na dołączenie do naszego zespołu

4

Spotkanie w Biurze Narodowym z Dyrektorem ds. Franczyz BNI oraz dodatkową osobą z Biura BNI

Zaprosimy Cię do Biura BNI w Warszawie. Podczas tego spotkania przedstawimy Ci etapy rozwoju regionu BNI, strukturę regionu oraz model biznesowy franczyzy BNI. Podczas tego spotkania będziesz mieć okazję poznać kulturę organizacji i jej atmosferę, a także ludzi. którzy będą wspierać Twój biznes.

5

Rozmowa z Dyrektorem Narodowym BNI

Ponownie zaprosimy Cię do Biura BNI w Warszawie, w celu wzajemnego poznania Z Dyrektorem Narodowym BNI. Podczas wizyty Biurze, dopełnione też zostaną wszelkie formalności dotyczące podpisania umowy dla Dyrektora BNI.

6

Udział w szkoleniu i otwarcie
I grupy BNI w swoim regionie

Weźmiesz udział w szkoleniu dla dyrektorów BNI otwierających nowe grupy BNI. W ciągu 6 miesięcy po szkoleniu, otworzysz pierwszą grupę BNI w swoim regionie.